Nasza II Zimofrajda wystartowała

Wielkość tekstu:

W województwie Zachodniopomorskim rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają od 13 do 26 lutego. Dzisiaj w hali Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie dzieci i młodzież z Gminy Kołobrzeg zainaugurowała II Zimofrajde. Na pierwszy ogień przygotowanych atrakcji poszły warsztaty taneczne ,,Can You Dance”.

 

 

Młode organizmy miały doskonałą okazję do wykorzystania swoich niespożytych pokładów energii. Tego czego nauczą się podczas tych warsztatów, będą mogły pokazać podczas kończącego ferie Wielkiego Balu w Karcinie. Uczestników odwiedził niespodziewanie wójt Włodzimierz Popiołek, życząc dalszej udanej zimowej zabawy. W następnych dniach kolejne wydarzenia podczas Zimofrajdy, a w sobotę pokażemy półmetek naszych ferii zimowych.