Wyniki turnieju Fala Women Cup

Wielkość tekstu:

W sobotę nasze panie reprezentowały Gminę Kołobrzeg na Turnieju FALA WOMEN CUP 2017. Zagrały w mocno obsadzonym turnieju kobiet w Międzyzdrojach.

 

 

 

Wyróżniającymi się zawodniczkami były Aleksandra Kościelna zdobywczyni  2 bramek, Gabriela Walda - 1 bramka, w starciu z Błękitnymi Stargard, Wiktoria Pawłowicz – 1 bramka i trzy asysty. Szanse na swoje bramki miały też inne zawodniczki, ale zabrakło precyzji. Cały zespół zagrał bardzo dobrze, realizując założone przed meczami ustalenia, to właśnie dyscyplina gry, koncentracja i konsekwencja w dążeniu do sukcesu dała 6 miejsce, a niewiele brakowało do 5. Na kolejnym turnieju, który już 18.02.2017. w Luzinie woj. Pomorskie, dziewczyny zawalczą o podium. Cały czas im powtarzałem przyjdzie czas, że ostatni będą pierwszymi i ich czas powoli ale właśnie nadchodzi.  

Jak widać po różnicach punktowych i wynikach spotkań poziom był bardzo wysoki. Świadczy też o tym fakt, że Błękitne Stargard to drużyna 1 ligowa, a Victoria Sianów spadkowicz z 2 ligi. Te dwie drużyny moim zdaniem były poza naszym zasięgiem, ale już z drużynami które zajęły 3 i 4 miejsce rywalizowaliśmy na wyrównanym poziomie z jedną z nich wygrywając 1:0, a z drugą przegrywając 0:1. Jako trener jestem zadowolony z postawy drużyny i jest to dobry prognostyk przed kolejnym turniejem który jest jednym z etapów przygotowujących do wiosennych rozgrywek ligowych – komentuje Paweł Pelichowski.

Zespół w składzie:
PATRYCJA KUCHARZEWSKA - NR 1 BRAMKARKA 
WIKTORIA PAWŁOWICZ - NR 3 KAPITAN 
WERONIKA ŁAWNICZAK - NR 11
ŻEBROWSKA NATALIA - NR 16
OLECH OLIWIA - NR 14
ALEKSANDRA KOŚCIELNA - NR 9 
SAWICKA MARTA - NR 6
WALDA GABRYSIA - NR 10

Wyniki spotkań naszej drużyny:

MKS HATTRICK KOŁOBRZEG : VICTORIA SIANÓW 0:4

POMORZAN NOWOGARD : MKS HATTRICK KOŁOBRZEG 2:0

FALA II MIEDZYZDROJE : MKS HATTRICK KOŁOBRZEG 0:1

BŁEKITNE STARGARD : MKS HATTRICK KOŁOBRZEG 7:1

FALA I MIEDZYZDROJE : MKS HATTRICK KOŁOBRZEG 1:0

HATTRICK KOŁOBRZEG :VIELGOWIA SZCZECIN 1:1

HATTRICK KOŁOBRZEG : ENERGETYK GRYFINO 1:0

 

TABELA KOŃCOWA :

BŁEKITNE STARGARD - 16 PKT - 1 MIEJSCE 

VICTORIA SIANÓW - 14 PKT - 2 MIEJSCE 

FALA I MIEDZYZDROJE - 12 PKT - 3 MIEJSCE

ENERGETYK GRYFINO - 12 PKT - 4 MIEJSCE 

VIELGOWIA SZCZECIN - 8 PKT - 5 MIEJSCE 

MKS HATTRICK KOŁOBRZEG 7 PKT - 6 MIEJSCE 

POMORZANIN NOWOGARD - 5 PKT - 7 MIEJSCE