Linia nr 9 na trasie Niekanin - Obroty - Bogucino

Wójt Gminy Kołobrzeg mając na uwadze liczne prośby mieszkańców dot. organizacji regularnych przewozów na trasie Kołobrzeg – Niekanin – Obroty – Bogucino  informujemy, że od dnia 13 lutego 2017 r. zostanie uruchomiona nowa Linia nr 9 na ww. trasie. Przewozy będą świadczone, w ramach porozumienia zawartego przez Gminę Kołobrzeg z Miastem Kołobrzeg i Komunikację Miejską w Kołobrzegu Sp. z o.o.

Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych dostępne są na stronie Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu: www.km.kolobrzeg.pl

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Bilet normalny –  3,40 zł   Bilety ulowy 30% – 2,40 zł    Bilet ulgowy 50%  – 1,70 zł   Bilet ulgowy 75% – 0,90 zł

W szczególności zachęcamy  do korzystania z usług Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu Sp. z o.o. dzieci  i młodzież w wieku szkolnym.  Uczniowie posiadając ważną legitymację szkolną oraz Bilet elektroniczny (kartę miejską) uprawnieni są do  korzystania z BEZPŁATNYCH przejazdów.

Wszelkie informacje dot. cen  biletów i ulg znajdują się na stronie: www.km.kolobrzeg.pl w zakładce cennik

oraz w Punktach Obsługi Klienta Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu Sp. z o.o.:

• ul. Kniewskiego - przystanki początkowe Komunikacji Miejskiej,
  • ul. Grochowska - przystanek Komunikacji Miejskiej,
  • ul. Solna 2 - sekretariat Komunikacji Miejskiej(czynny poniedziałek - piątek 8-14)