9 marca - Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Wielkość tekstu:

Urząd Gminy Kołobrzeg ma przyjemność zaprosić mieszkańców Gminy Kołobrzeg na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe „Przedsiębiorcą być”, które poprowadzi Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości „Twoja Inicjatywa” z siedzibą w Warszawie. Szkolenie jest adresowane zarówno do przyszłych jak i obecnych przedsiębiorców.

 

 

W programie szkolenia omówione zostaną tematy takie jak: 

- wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej;

- finanse w firmie;

- formy opodatkowania;

- źródła finansowania;

- pomoc w pozyskiwaniu funduszy ze środków unijnych;

- podstawowe zasady rozliczeń księgowych i podatkowych;

- porady prawne.

Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Urzędzie Gminy Kołobrzeg w dniu 09 marca 2017 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 13:00. Po zakończeniu szkolenia będzie możliwość przeprowadzenia indywidualnej rozmowy z doradcami z Fundacji „Twoja Inicjatywa”.

Aby skorzystać z tej bezpłatnej oferty należy dokonać rezerwacji, kontaktując się z pracownikiem Urzędu Gminy Kołobrzeg, Inspektorem ds. działalności gospodarczej, handlu i usług Markiem Dołęgowskim telefonicznie:

 94 35 30 452 wew. 18 albo poprzez  pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas zgłaszania rezerwacji należy będzie podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu lub adres poczty elektronicznej e-mail.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością Sali Konferencyjnej!