Rękodzieło w Klubie Seniora

Wielkość tekstu:

Zapał i determinacja... to hasła, które najlepiej opiszą nastrój panujący na piątkowym spotkaniu Gminnego Klubu Seniora „Młodzi Duchem”.
By pobudzić wyobraźnię, kreatywność oraz odkryć manualne zdolności Naszych Seniorów, na spotkanie Klubu  w dniu 3 lutego zaprosiliśmy Panią Małgorzatę Bienias, która zademonstrowała  tajniki tworzenia przedmiotów z wikliny papierowej.

Pani Małgorzata starała się zarazić Seniorów całą swoja pasją i umiejętnościami w tej dziedzinie... i niewątpliwie udało się jej zaszczepić w Seniorach chęć do pracy nad nową techniką.
Efektem zajęć oraz zaangażowania, jakim wykazali się twórcy, były piękne koszyczki, miseczki i doniczki, które od podstaw zostały stworzone przez Seniorów, a co najważniejsze zdobyte nowe umiejętności „uczniowie” zabrali ze sobą do domów deklarując, iż nie odstąpią od kolejnych prób tworzenia i do perfekcji będą doskonalić swoje prace.
W trakcie zajęć nie zabrakło wspólnego śpiewu, żartów oraz wzajemnie okazywanej sympatii i wsparcia. Był to radośnie i miło  spędzony wieczór, wśród znajomych i przyjaciół.