II Zimofrajda - Ferie z Gminą Kołobrzeg - zapoznaj się z ofertą

Gmina Kołobrzeg przygotowała ofertę ferii zimowych. Na dzieci i młodzież czekają wspaniałe atrakcje. Wyjazdy do kina, warsztaty taneczne, wrotkowisko, warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne, naukowa zabawa z chemią i azotem, przygoda na dzikim zachodzie oraz Wielki Bal na zakończenie II Zimofrajdy. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem Zimofrajdy. Formularze zgody na wyjazd, trasy dla poszczególnych miejscowości, regulamin do pobrania poniżej.

REGULAMIN II ZIMOFRAJDY

FORMULARZ ZGODY NA WYJAZD

NAJWAŻNIEJSZE UWAGI

TRASY - TYDZIEŃ I, 13 - 17 luty