Gimnazjalistki z Dźwirzyna najlepsze w piłkę ręczną w powiecie.

Wielkość tekstu:

W ostatni czwartek w Dźwirzynie zakończyły się zmagania gimnazjalistek z powiatu w piłce ręcznej. Po zmaganiach eliminacyjnych, które wyłoniły sześć najlepszych zespołów przyszedł czas na finały. I tu miło nam zakomunikować, że po raz kolejny to nasze dziewczęta nie miały sobie równych.

W trakcie finałów pokonały po niełatwej walce zawodniczki z Gimnazjum nr 1 z Kołobrzegu oraz uczennice z Gościna. Pozostałe dwa mecze nasze uczennice zagrały z dużym spokojem wygrywając z Gimnazjum nr 3 z Kołobrzegu i Gimnazjum z Drzonowa. We wszystkich meczach odpowiedzialność za wynik wzięła na siebie Klaudia Kawałek zdobywając większość bramek. Niestety wygrany mecz z Gościnem zakończył się kontuzją kolana naszej podstawowej zawodniczki Ewy Garwolińskiej, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Ostateczna klasyfikacja turnieju wygląda następująco:
I  – Społeczne Gimnazjum z Dźwirzyna
II – Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg
III – Gimnazjum z Gościna
IV – Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg
V – Gimnazjum z Drzonowa
VI – Gimnazjum z Rymania

W składzie naszego zespołu zagrały: Klaudia Kawałek, Ewa Garwolińska, Kornelia Marszałek, Julia Bejnarowicz, Monika Stańczak, Zuzanna Nikel, Aleksandra Hen, Wiktoria Chartenowicz, Natalia Przewratil, Kinga Waleriańczyk, Oliwia Dulkiewicz, Oliwia Zdunek, Katarzyna Bełczącka.

NASZYM DZIEWCZĘTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU !!!

  • Więcej zdjęć na stronie szkoły >>> kliknij tu