Kolejna edycja „nocy filmowej” w Zieleniewie

Wielkość tekstu:

Z dnia 3-4 lutego 2017 r. w świetlicy w Zielenienie zostało zorganizowane jedno z ulubionych wydarzeń dla młodzieży, czyli tzw. „noc filmowa”. Ochotnicy przyszli punktualnie o godz.20.30, przynieśli ze sobą śpiwory, poduszki, materace i oczywiście filmy.

Na kolację zamówiliśmy pizze i kebaby. Młodzież oglądała filmy edukacyjne, dramatyczne i obyczajowe, oparte na wartościach moralnych, filmy skłaniające do refleksji…Atrakcją wieczoru były także zajęcia socjoterapeutyczne.
Nie zabrakło oczywiście "zielonej nocy" – niejeden wrócił do domu z pastą we włosach. Następnego dnia o godz.8 wszyscy opuścili placówkę zmęczeni, ale uśmiechnięci wrócili do domów.  

 Wychowawczyni Kamila Tyczyńska z pewnością nockę  jeszcze  powtórzy, gdyż doskonale integruje świetlicową społeczność.
  Zajęcia finansowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.