Piłka nożna Kobiet w Gminie Kołobrzeg

Wielkość tekstu:

Piłka nożna pań także na wyciągnięcie ręki w Gminie Kołobrzeg. To za sprawą klubu MKS HATTRICK KOŁOBRZEG - KS MUSTANG KORZYSTNO. Chcesz dołączyć do drużyny zajęcia odbywają się m.in. w Grzybowie i Dźwirzynie. Ostatnio panie reprezentowały nas na hali w Lęborku podczas turnieju Leo Lady’s Cup gdzie zajęły 10 miejsce.

 

 

W meczu o miejsce 9. uległy niestety 0:1 zespołowi Czarni Pruszcz Gdański.

W tym meczu zabrakło zimnej krwi w sytuacjach bramkowych i koncentracji w ostatnich sekundach meczu. I kiedy wydawało się, że po wyrównanym meczu dojdzie do rzutów karnych na 22 sekundy do końca spotkania straciliśmy bramkę. To nie był finał marzeń i gra też nie oszałamiała, ale brawa za ambicje i remis. Na wygraną musimy jeszcze poczekać może już do kolejnego turnieju, który zagramy w Luzinie 18 lutego. Na pewno drużyny, które zajęły miejsca od 7 – 9 były w naszym zasięgu, jednak brak napastnika ze względu na chorobę dwóch zawodniczek nie dał nam szansy na lepszy wynik, mimo ambitnej gry. Zabrakło moim zdaniem ostatniego podania i celnego trafienia. - ocenia trener Paweł Pielichowski.  

Jednocześnie prowadzony jest nabór do drużyny Kobiet grających w III lidze ZZPN oraz do drużyny seniorów i juniorów, które jako MKS  HATTRICK KOŁOBRZEG - KS MUSTANG KORZYSTNO będą reprezentować Gminę Kołobrzeg w 2017 roku. 

Treningi odbywają sie obecnie w poniżej podanych terminach :

poniedziałek - Orlik przy SP nr 5 w Kołobrzegu od 17:00-19:00

wtorek - Orlik w Grzybowie od 18:00- 20:00

czwartek - Orlik w Grzybowie od 18:00-20:00 

piątek - Orlik przy SP nr 5 w Kołobrzegu 

sobota - Hala GOSTiR w Dźwirzynie od 14:00 - 16 :00

Kontakt tel. 573 450 585 

 

Wyniki zespołu podczas Turnieju Leo LADY'S CUP 2017

FAZY GRUPOWA - GRUPA B

OLIMPICO MALBORK – STAL JERZYCE – 0:0

NIGHT SHADOWS II – HATTRICK KOŁOBRZEG – 1:0

STAL JERZYCE - NIGHT SHADOWS II- 1:0

LEW LEBORK II – OLIMPICO MALBORK – 0:0

NIGHT SHADOWS II-LEW LEBORK II- 2:1

HATTRICK KOŁOBRZEG- STAL JERZYCE- 0:3

LEW LEBORK II-HATTRICK KOŁOBRZEG- 2:0

OLIMPICO MALBORK - NIGHT SHADOWS II – 0:1

HATTRICK KOŁOBRZEG- OLIMPICO MALBORK- 0:0

STAL JERZYCE- LEW LEBORK II- 0:3

PUNKTACJA I MIEJCSE POFAZIE GRUPOWEJ GRUPA  B

  1. NIGHT SHADOWS II - 12 PKT
  2. LEW LEBORK II - 7 PKT
  3. STAL JERZYCE - 4 PKT
  4. OLIMPICO MALBORK - 3 PKT
  5. HATTRICK KOŁOBRZEG - 1 PKT

MECZ O 9 MIEJSCE

HATTRICK KOŁOBRZEG – CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI – 0:1

Końcowa klasyfikacja Turnieju :

1 - Lew Lębork II
2 - NightShadows Wejherowo I
3 - Gosrit Luzino
4 - Czarni Pruszcz Gd.
5 - Stal Jezierzyce
6 - AP Lechia Gd.
7 - Olimpico Malbork
8 - NightShadows II
9 - Lew Lębork I
10 - Hattrick Kołobrzeg