Ferie zimowe w Pracowni Orange w Drzonowie

Wielkość tekstu:

Szanowni mieszkańcy Gminy Kołobrzeg serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą zajęć przygotowanych w okresie ferii zimowych przez Pracownię Orange w Drzonowie. Szczególnie polecamy zajęcia z MODELOWANIA 3D, które to specjalnie dla Państwa poprowadzi 16 lutego 2017 r. Stowarzyszenie Fab Lab Trójmiasto. Tylko te zajęcia wymagają wcześniejszego zgłoszenia i przesłania do organizatorów zgody publikacji wizerunku (ilość miejsc ograniczona, nie może przekroczyć 20 osób ze względów technicznych, pod uwagę będzie brana kolejność otrzymanych zgłoszeń), natomiast na wszystkie inne zajęcia zapraszamy w ilości nieograniczonej. Pobierz oświadczenie - zgoda publikacji wizerunku.

Będąc jedną z świetlic Gminy Kołobrzeg, kierujących ofertę spędzania czasu wolnego w okresie ferii zimowych do swoich mieszkańców dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasza propozycja pozwalała jednocześnie skorzystać dzieciom i młodzieży z zajęć zorganizowanych zarówno przez Gminę Kołobrzeg jak i Zespół Szkół w Drzonowie.

Zapraszamy codziennie w godzinach od 13.00 do 18.00. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia pozwolą dzieciom i młodzieży mile, wartościowo i bezpiecznie spędzić ten wolny czas. Wsparcie dorosłych jak zawsze będzie mile widziane przez Grupę Inicjatywną naszej pracowni.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można kierować do Pani Marzeny Przyżyckiej pod numerem telefonu: 697 561 772 lub e-mail-owo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tekst i zdjęcia: Anna Stefaniak-Dołęgowska Liderka Grupy Inicjatywnej Pracowni Orange w Drzonowie.