Masz problem natury prawnej - zapraszamy!

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców i w trosce o interesy Gminy Kołobrzeg, gmina podjęła współpracę z Kancelarią Prawną, która objęła opieką Urząd oraz mieszkańców (przeczytaj).

Przypominamy wszystkim, że w każdy czwartek, od godz. 13.00 do 15.00 prawnicy Kancelarii Mazurkiewicz Cieszyński  Mazuro są do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, przy ul. Trzebiatowskiej 48a (I p. pok.21). Aby umówić się na konsultację należy zadzwonić pod nr: 94 35 30 420 i wskazać w jakiej sprawie potrzebują Państwo porady. Wskazówek udziela mecenas Dariusz Ciepiela. Ponadto Kancelaria konsultuje sprawy w wielu  specjalistycznych dziedzinach (prawa rodzinnego, własności, praw autorskich itp.). Zapraszamy.